header1

 • Woskowanie

  Premium

  Używamy Amerykańskiego profesjonalnego kosmetyku Poorboy’s Natty’s Red USA – Jest to limitowana edycja ,to jeden z lepszych wosków naturalnych carnauba. Ten wosk sprawi by lakier miał jeszcze bardziej „mokry” efekt, bardziej olśniewający połysk i bardziej wyrazisty . Dodatek filtrów UV chroni go przed blaknięciem. Aplikacja jest przyjemna, dzięki bardzo pięknemu zapachowi i doskonałej recepturze, która stanowi perłę w koronie produktów Poorboy World.

  woskowanie_f

   

  Silver

  Używamy Amerykańskiego profesjonalnego kosmetyku VICTORIA WAX USA który zawiera w sobie 55% czystego, fioletowego wosku (Carnauba). Ten topowy produkt tworzy oszałamiający wygląd polerowanej powierzchni dzięki micro warstwie. Idealnie nadaje się na głębokie kolory takie jak czarny,czerwony,niebieski żółty,zielony, ale również na lekkie i jasne. Produkt należy stosować co 6 miesięcy. Stosując VICTORIA WAX Carnauba oszczędzasz czas i pieniądze, a do tego masz pewność, że stosujesz najwyższej jakości produkt.

  woskowanie.1_f

   

  Gold

  Używamy Amerykańskiego profesjonalnego kosmetyku Zymol TITANIUM. Dzięki dużej zawartości Carnauby i teflonu stał się idealnym rozwiązaniem dla ochrony i pięknego efektu lakieru na dlugi okres czasu. Jest perfekcyjnym srodkiem dla samochodów pokonujących wielokilometrowe trasy. Wosk Titanium tworzy micro warstwę dzieki której wykazuje bardzo wysoką odporność na działanie soli, kwasów i żywic roślinnych. Pozostawia długotrwały efekt mokrego lakieru i nasyca glebie koloru. Jest jednym z lepszych wosków naturalnych na świecie. Małe rysy wypełnia micro warstwą dzieki czemu są one niewidoczne.

  woskowanie.2_f

  Platinium

  Używamy wosku ZYMOL GLASUR for PORSCHE - LUXURY CARNAUBA WAX

  Jest to najwyższej klasy wosk. To perełka w świecie detailingu. Stosowany fabrycznie na samochodach Porsche. Pozostawia bardzo dlugotrwala ochrone i przepiękny efekt na lakierze.

  Wosk ten powstał przy współpracy z Porsche Club of America i został poddany licznym testom na wielu eventach organizowanych przez Porsche Club Concourse. Dzięki temu można śmiało powiedzieć, że "Glasur for Porsche" nie jest jedynie pustym sloganem. Woski Zymöl są enzymami, które dopiero w styczności z powietrzem na powierzchni lakieru zamieniają się w pełnowartościowy wosk. Specjalnie opracowana formuła zawierająca 56% żółtej Carnauby, doskonale chroni i wzbogaca wygląd oryginalnego lakieru auta. GLASUR jest woskiem stosowanym na najbardziej luksusowych autach świata. Tworzy niesamowity efekt lustra jak i chroni lakier przed czynnikami UV , żywicą a nawet

  _vyr_334Zymol-Glasur-For-Porsche

   

   

 • Odnawianie wnętrza samochodu

  • kompleksowe czyszczenie środka samochodu profesjonalnymi kosmetykami najlepszych firm deteilinowych
  • czyscimy,odnawiamy kazdy detal pojazdu .Miedzy innymi : kratki wentylacyjne,śrubki, zawiasy,pasy bezpieczeństwa, klamki, elementy drewniane,chromowane,plasikowe i wiele innych.

   

  odnawianie-wnetrza-samochodu.1_f (1)
  odnawianie-wnetrza-samochodu.1_f
  odnawianie-wnetrza-samochodu.2_f (1)
  odnawianie-wnetrza-samochodu.2_f
  odnawianie-wnetrza-samochodu.3_f
  odnawianie-wnetrza-samochodu_f (1)
  odnawianie-wnetrza-samochodu_f
  odnawianie-wnetrza-samochodu_f
 • Odnawianie samochodu z zewnątrz

  Odnowa samochodu z zewnątrz polega na : renowacji lakieru,felg,lamp oraz elementów chromowanych jak i plastikowych.

  odnawianie-samochodu-z-zewnatrz.1_f (1)
  odnawianie-samochodu-z-zewnatrz.1_f
  odnawianie-samochodu-z-zewnatrz.2_f (1)
  odnawianie-samochodu-z-zewnatrz.2_f
  odnawianie-samochodu-z-zewnatrz_f (1)
  odnawianie-samochodu-z-zewnatrz_f

   

 • Odświeżenie lakieru

  Odświeżenie lakieru polega na uzyskaniu głębi koloru ,uzyskaniu pełnego metaliku, usunięcie mikro rys tzw swirli (rysy o okrągłych kształtach) najbardziej widoczne pod słońce.

  odswiezenie-lakieru.1_f
  odswiezenie-lakieru_f (1)
  odswiezenie-lakieru_f

   

 • Renowacja lakieru

  Wieloetapowy proces renowacji lakieru polega umiejętnym przygotowaniu powierzchni oraz na ostrożnym usuwaniu zniszczonej części warstwy (ok 1-5 mikronów z 60 ) lakieru bezbarwnego przy stałej kontroli jej grubości oraz doprowadzenia do idealnego połysku. Jesteśmy w stanie z bardzo zniszczonego lakieru osiągnąć nowy. Po przez ten wieloetapowy i czasochłonny proces pozbywamy się rys,wżer,śladów utlenienia lakieru czy hologramów a także wykańczamy powierzchnie na wysoki połysk. Efekt ten jest stały a nie tymczasowy. Wszystkie te defekty usuwamy fizycznie a nie maskujemy uzupełniaczami. Stosujemy najlepsze kosmetyki światowych marek pochodzenia Niemieckiego i Amerykańskiego.

  renowacja-lakieru.1_f (1)
  renowacja-lakieru.1_f
  renowacja-lakieru.2_f (1)
  renowacja-lakieru.2_f
  renowacja-lakieru.3_f (1)
  renowacja-lakieru.3_f
  renowacja-lakieru.4_f
  renowacja-lakieru.5_f
  renowacja-lakieru.6_f
  renowacja-lakieru.7_f
  renowacja-lakieru.8_f
  renowacja-lakieru.9_f
  renowacja-lakieru_f (1)
  renowacja-lakieru_f

   

 • Zabezpieczenie lakieru kwarcem

  Warstwa szkła która jest odporna na zarysowania - gwarancja 12 mc. 

  C  quartz zawiera ceramiczne nanocząsteczki, które tworzą niezwykle twardą warstwę ochronną (szklaną). Wytwarza oszałamiający efekt ochronny przeciw rysowaniu powierzchni, który utrzymuje się znacznie dłużej niż inne konwencjonalne środki ochrony. Dzięki swoim właściwością hydrofobowym dba i chroni powłokę lakierniczą twojego auta. Cquartz utrudnia przyleganie brudu do powierzchni, pozostawiając ją czystą jak nigdy dotąd. Dodatkowo zawiera szklane nano-włókna, które nadają niezwykle głęboki i piękny połysk (efekt lustra), który powoduje zwiększenie odbijania światła i chroni przed szkodliwym promieniowanie UV. Stosowany może być również na felgi oraz szyby. Nie da się go usunąć przy pomocy wody, środków zasadowych czy też innych detergentów lub pod wpływem działania na powierzchnię wysokim ciśnieniem. Zastosowanie powłoki znacznie ułatwi codzienny proces pielęgnacji pojazdu oraz utrzyma go w idealnym stanie. Polecamy Cquartz do nowych samochodów oraz używanych. W przypadku aut używanych zaleca się przeprowadzenie pełnej renowacji lakieru, a następnie jego zabezpieczenie. 

  C quartz chroni przed : zarysowaniem, kwaśnym deszczem, promieniowaniem UV.

  zabezpieczenie-lakieru-kwarcem_f
  zabezpieczenie-lakieru-kwarcem.1_f (1)
  zabezpieczenie-lakieru-kwarcem.1_f
  zabezpieczenie-lakieru-kwarcem.2_f (1)
  zabezpieczenie-lakieru-kwarcem.2_f
  zabezpieczenie-lakieru-kwarcem.3_f
  zabezpieczenie-lakieru-kwarcem_f (1)

   

 • Renowacja lamp

  Renowacja lamp jest to proces wieloetapowy. Doprowadzamy klosz zewnętrzny do idealnej przejrzystości . Po wyprowadzeniu lampy ręcznie oraz maszyną zabezpieczamy specjalną warstwą ANTY UV ( która blokuje przed ponownym zmatowieniem). Idealna lampa pozostania jak nowa przez długi okres czasu w przeciwieństwie do metody bezbarwnej ,gdzie na zmatowioną lampę zostaje tylko wylana farba bezbarwna.  Praca naszą metodą twa ok 2  godziny i jest bardzo skuteczna i trwała !!

   

  renowacja-lamp_f
  renowacja-lamp.1_f
  renowacja-lamp.2_f
  renowacja-lamp.3_f
  renowacja-lamp.4_f
  renowacja-lamp.5_f
  renowacja-lamp.6_f
  renowacja-lamp.7_f
  renowacja-lamp.8_f
  renowacja-lamp.9_f
  renowacja-lamp.10_f
 • Odnawianie felg

  Pełne doczyszczenie felgi wew. oraz z zew. Usunięcie smoły, żywicy oraz nagaru. W końcowej fazie zawoskowanie felgi ,,1000p hi temp” oraz konserwacja gumy "clinex tyre shine". Efekt nowej felgi i opony!!!

  odnawianie-felg.1_f
  odnawianie-felg.2_f
  odnawianie-felg.3_f
  odnawianie-felg_f (1)
  odnawianie-felg_f

   

 • Konserwacja dachów cabrio

  Do czyszczenia i konserwacji dachów cabrio używamy profesjonalnych środków firmy 303.

  I etap oczyszczenia i przyotowania materiału.

  303 Top Cleaner bezpiecznie i delikatnie oczyszcza wszystkie materiałowe dachy. Nie zawiera mydła, sztucznych detergentów ani innych toksycznych środków. 303 Top Cleane najlepiej nadaje się do czyszczenia średnio zabrudzonych materiałów, jest przy tym bardzo skuteczny i niezwykle bezpieczny. W przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na rynku produktów nie pozostawia po sobie osadów i innych pozostałości.

  II etap to konserwacja

  303 High Tech Fabric Guard to najlepsza hydrofobrowa ochrona tkanin. 303 High Tech Fabric Gwardia jest bezpieczne dla wszelkiego rodzaju tkanin. Warstwa Fabric Guard intensywnie zabezpiecza i tworzy warstwę ochronną dla brudu drogowego, promieniowania UV i innych tego typu.

   

  konserwacja-dachow-cabrio.1_f
  konserwacja-dachow-cabrio.2_f
  konserwacja-dachow-cabrio.3_f
  konserwacja-dachow-cabrio.4_f
 • Oczyszczenie karoserii auta

  Oczyszczenie karoserii auta ze smoły, żywicy i innych zabrudzeń drogowych.

  Wykonujemy usługe za pomocą tar&glue remover,środka do deironizacji, oraz specjalnej glinki. Zabieg ten pozostawi lakier niezwykle gładkim. Po zabiegu zaleca się zabezpieczenie lakieru woskiem,w celu ochrony przed ponownym przywieraniem zanieczyszczeń do lakieru. Ponadto auto nabierze długotrwałego połysku.

  oczyszczenie-karoserii-auta-ze-smoly-zywicy-i-innych-zabrudzen-drogowych.1_f
  oczyszczenie-karoserii-auta-ze-smoly-zywicy-i-innych-zabrudzen-drogowych.2_f
  oczyszczenie-karoserii-auta-ze-smoly-zywicy-i-innych-zabrudzen-drogowych_f

   

 • Czyszczenie, malowanie i konserwacja skóry

  Trzy etapowy proces czyszczenia i konserwacji skóry detailingowymi środkami marki GLIPTONE. 

  Końcowy efekt nadaje skórze pierwotną miękkość i przywraca najwyższą jakość i oryginalny zapach prawdziwej nowej skóry.  

  RENOWACJA SKÓRY 100 % 

  W PRZYPADKU ZNISZCZONYCH SKÓR ODNAWIAMY JE I MALUJEMY. UZUPEŁNIAMY UBYTKI SKÓRY. EFEKT NIESAMOWITY !!!!   --->NOWA SKÓRA !!! 

  Odnawiamy : wszystkie elementy poszyte skórą , np. fotele,podlokietnik,lewarek,kierownica i inne...

  czyszczenie-malowanie-i-konserwacja-skory.1_f (1)
  czyszczenie-malowanie-i-konserwacja-skory.1_f
  czyszczenie-malowanie-i-konserwacja-skory_f
  czyszczenie-malowanie-i-konserwacja-skory.2_f
  czyszczenie-malowanie-i-konserwacja-skory_f (1)